Tolga Karel çocuklarına bırakacağı mirası açıkladı! ‘Arkamdan dua ederler’

Bir döneme damga vuran Kanal D dizizi ‘Yaprak Dökümü’nde hayat verdiği ‘Oğuz’ karakteriyle hafızalara kazınan, 2014 yılında ‘Survivor’da mücadele eden Tolga Karel, sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakıp, ABD’ye taşınmıştı.

2011-2015 yılları arasında evli kaldığı manken Günay Musayeva’dan Cihangir adında bir oğlu dünyaya gelen Karel, 2016’da ABD’li Sarah Scott ile nikâh maasına oturmuştu.

Amerika’da ilk olarak aylık sekiz bin dolar karşılığında TIR şoförlüğü yapmaya başlayan, daha sonra lojistik ve nakliyat şirketi kuran ünlü isim, ailesiyle birlikte Florida’da yaşıyor.

İkinci evliliğinden Kenan, Tufan ve Mia adında üç çocuğu bulunan Karel, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor. 45 yaşındaki eski oyuncu, son olarak Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşımda daha bulundu.”HER BİRİNE BİR BİTCOİN BIRAKACAĞIM” Tolga Karel, “Çocuklarımın her birine bir bitcoin miras bırakacağım. En azından beni her an hatırlar, arkamdan dualarını eksik etmezler. 2030’da isterlerse 1 milyon dolardan satarlar” mesajını yazdı.

“HER BİRİNE BİR BİTCOİN BIRAKACAĞIM”

Tolga Karel, “Çocuklarımın her birine bir bitcoin miras bırakacağım. En azından beni her an hatırlar, arkamdan dualarını eksik etmezler. 2030’da isterlerse 1 milyon dolardan satarlar” mesajını yazdı.

CİHANGİR’İN DOĞUM GÜNÜNÜ BÖYLE KUTLADI!

Yıllardır görüşmediği büyük oğlu Cihangir’in 10’uncu yaş gününü sosyal medyada kutlayan Tolga Karel, “Mutlu yıllar Cihangir Can Karel. 18 Mayıs 2012… Doğum gününde bir dilek tut. Ne dilersen gerçek olsun doğum gününde ve daima. Sen Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun oğlum” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x