Herkese Kucak Açtı: Ebrar Karakurt’tan Ders Niteliğinde Şampiyonluk Paylaşımı!

Dün akşam tarihe imza atan Filenin Sultanları ilk kez Avrupa Şampiyonu oldu. Sırbistan’la kıran kırana mücadele veren A Milliler altın madalyayı kazandı. Uzun süredir dikkatleri üzerine çeken milli voleybolcu Ebrar Karakurt ise ilk paylaşımında ‘kucaklaşma’ mesajı verdi. Kendisini hedef alandan destekleyene herkese kucak açan Ebrar’ın paylaşımı kısa sürede gündeme oturdu.

Avrupa Şampiyonası final maçında Sırbistan’la karşılaşan Filenin Sultanları geriden geldiği maçı 3-2’lik skorla kazandı.

Önce 2023 FIVB Milletler Ligi’nde daha sonra da Avrupa Şampiyonası’nda kupanın sahibi olan Filenin Sultanları adını tarihe altın harflerle yazdırdı.

Şampiyona boyunca dikkatleri üzerine çeken isim hiç şüphesiz Melissa Vargas ve Ebrar Karakurt oldu. İkilinin performansı izleyenlerin ağzını açık bıraktı.

Karakurt, son günlerde yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiriyordu, biliyorsunuz.

Her paylaşımıyla ve atışmalarıyla sosyal medyaya damga vuran Ebrar Karakurt, kendisinden haz etmeyen bir kesim tarafından eleştirilerin hedefi oldu.

Sadece zorlu rakiplerine değil aynı zamanda sosyal medyadan gelen ağır sözlere, linçlere karşı da mücadele eden Ebrar’ın şampiyonluk paylaşımı gündeme bomba gibi düştü.

Adeta ders niteliğindeki ”Herkesi böyle kucaklıyorum. Birleşerek kazanacağız, ayrışarak değil ???” paylaşımına kısa sürede yorum ve beğeni yağdı.

??

Hırsın ve azmin için, şampiyonlukta ortaya koyduğun yüreğin için teşekkür ederiz Ebrar…

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x